תביעת גירושין – בליווי עורך דין גירושין

הוגשה כנגדכם תביעת גירושין או שמא אתם אלו שוקלים לפתוח בהליכים? לפני שתעשו כל פעולה, עליכם לקבל ייעוץ משפטי והכוונה. לכל צעד בו תנקטו טמונות משמעויות רבות ולכן חשוב להבין לפני שפונים לעשות. משרדנו המתמחה בענייני גירושין עומד לרשותכם בכל עת ומעניק ייעוץ משפטי כללי ופרטני, ליווי מקצועי מקיף ויסודי.

Fotolia_43377056_XS

תביעת גירושין מעצם טיבה וטבעה מוגשת בבית הדין הרבני לו הסמכות הייחודית לדון בה. אך בהגשת תביעת גירושין לכשעצמה אין די. על אחד מבני הזוג המגיש את התביעה, בין אם לבדו ובין אם באמצעות עורך דין , לציין מהן עילות הגירושין שבאמתחתו, עילות המוכרות בדין העברי, שבעטיין עותר לסעד הגירושין, כאשר בפועל די בעילה אחת המקימה לו את הזכות לגירושין.

משמעויותיה והשלכותיה של תביעת גירושין הינן רבות ובכלל זה אף העיתוי בו היא מוגשת. על כן קיימת חשיבות רבה ואף הכרח להיוועץ בעורך דין גירושין המתמחה בתחום זה על מנת להיטיב ולשרת את האינטרסים של מבקש הגשת תביעה מעין זו על הצד הטוב ביותר.

בתוך כך, על עו"ד גירושין לבחון היטב את הנסיבות הרלוונטיות בכל מקרה ולשקול לשם המחשה, לכרוך לתביעת הגירושין עניינים נוספים, לרבות ובפרט משמורת הילדים, מזונות אישה וענייני הרכוש של בני-הזוג, ביחס ליתרונות והחסרונות הקיימים בכל מקרה לגופו. על ידי כך מקנה לכם עורך דין גירושין יתרון בחסימת הצד השני מלהתדיין בעניינים הללו בבית המשפט לענייני משפחה.

בכל מקרה, מומלץ שלא לפעול לבד, אלא לאחר ו/או באמצעות קבלת סיוע של עורכי דין גירושין, שכן לעיתים, כריכת עניינים נוספים בתביעת הגירושין בבית הדין הרבני שנועדה בעיקר לצורך סיכול האפשרות של הצד השני להתדיין בפני הערכאה המקבילה, בית המשפט לענייני משפחה, עלולה להיות ניצול לרעה של הסדרי הכריכה ולכן פסולה. לפיכך, כדי למנוע מצבים אלו, היעזרו בשירותי עורכי דין גירושין ולו מן הטעם שתביעת הגירושין נדרשת לעמוד בשלושה תנאים מצטברים: ראשית על תביעת הגירושין להיות תביעה כנה, שנית על הכריכה עצמה להיעשות כדין ולבסוף על הכריכה להיות כנה.

משרדנו המתמחה בדיני גירושין עומד לרשותכם בכל עת ומעניק לכם שירותי עורכי דין גירושין בתחום מורכב זה הטומן בחובו משמעויות רבות בעלות השלכות על עניינים נוספים נלווים, בין אם אלו נדונים בפני הערכאות השיפוטיות ובין אם לאו. תפקידנו מתחיל בייעוץ משפטי כללי ופרטני וממשיך במתן ליווי משפטי מקיף והצגת החלופות האפשריות לכל אחד משלבי ההליך, תוך חתירה להצלחה מירבית של המבקש.

יש לכם הערה, תגובה או שאלה? נשמח להשיב לכם במהרה. צרו קשר וכתבו לנו באתר או כנסו וכתבו לנו בעמוד הפייסבוק ופנייתכם תיענה בהקדם על ידי עורכי דין גירושין.

חשוב: האמור לעיל מטעם עורך דין גירושין אינו מהווה ייעוץ משפטי פרטני ומעמיק ואינו מהווה תחליף לו. כל המסתמך על המידע המופיע באתר מבלי לקבל ייעוץ משפטי פרטני ומעמיק עושה זאת על אחריותו בלבד.