פגישת ייעוץ

 

כל מעשה בפגישת ייעוץ תחילה

אל תעשו דבר פזיז שיתברר כמיותר ומנגד אל תהססו ואולי תאבדו זמן יקר. צרו קשר כבר עתה לתיאום פגישת ייעוץ.

לפגישת ייעוץ קיימת חשיבות רבה ובעזרתה תוכלו לכלכל צעדיכם בתבונה. תפקידו של עו"ד בדיני משפחה, עו"ד גירושין או עו"ד ירושה הוא להעניק לכם הסבר מפורט אודות מצבכם. בפגישה שתתקיים במשרדנו יהיה עליכם לשתף אותנו בכל העובדות. אנו כבר נדאג להסביר ולהבהיר לכם היטב את המשמעויות המשפטיות וכן את ההשלכות הצפויות. נבחן את מעמדכם המשפטי, את זכויותיכם וחובותיכם. אתם תזכו לקבל מענה לכל שאלה ולדעת מהי דרך הפעולה הנכונה, כך שבסיומה של הפגישה תוכלו לבחור באפשרות העדיפה שתוביל אתכם לתוצאה הכי טובה.

תחום המעמד האישי, גירושין, משפחה, ירושה הינו רגיש, עדין ומורכב ולפגישת ייעוץ חשיבות גדולה אף יותר. לכן הבחירה בעורך דין גירושין, עורך דין משפחה, עורך דין ירושה היא הכרחית. בחירה בעורכי דין בתחום משפחה, המתמחים בענייני המעמד האישי, גירושין, משפחה, ירושה, תאפשר לכם להפיק את המירב מפגישת הייעוץ ותשפר משמעותית את הסיכויים שלכם בייצוג בבתי המשפט.

להגיש התנגדות לצו קיום צוואה? למהר ולפתוח תיק גירושין ברבנות? אל תימנעו מפגישת ייעוץ בכל שלב. המידע שתקבלו בפגישת ייעוץ מעו"ד משפחה, עו"ד ירושה, עו"ד גירושין ישרת אתכם בכל שלב, שעה וצרה. הסכם ממון נועד להגן על רכושכם בעת שהינכם עומדים להתחתן, אם אתם שוקלים להתגרש הינכם נדרשים לדעת מהו מירוץ הסמכויות ובטח יעניין אתכם לדעת איך ליהנות מהטענות של בן הזוג לעניין חלוקת הרכוש והמזונות. אם הגישו למורת רוחכם בקשה לצו ירושה בה אתם לא יורשים דבר, פעלו בחכמה ובמהרה להעברת התיק לבית המשפט לענייני משפחה.

הימנעו מטעויות וצרו קשר כבר עתה לתיאום פגישה, כי כל מעשה בייעוץ תחילה.